Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała podrobioną receptę. Kupiła lek warty kilka tysięcy złotych za kilkaset złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Przeciez sama sie zgłosiła (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta Suska Ponikwoda 35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież widać , ze z wyglądu to Ukrainka.....a swoją drogą tak drogie leki powinny być sprzedawane na podstawie dowodu osobistego
A ja ci mówię, że to Polka. Jakby nie ukradała to jeszcze można by miec watpliwości. Ale po tej akcji to na 100% nasza rodaczka.
Mi jednak też z twarzy ona jakoś na Ukrainkę wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej był jej potrzebny. NFZ nie zbiednieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze , mam nadzieje , ze jej nie znajda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ma pomroczność jasną jak co niektórzy albo chwillową utratę pamięci jak ten sędzia co jechał po pijaku i strzelał do innego samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest w Polsce to już po niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perukę ma założoną delikatny makijaż także powodzenia organom ścigania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebowała lekarstwa na powazną chorobę,rząd się chorymi na raka nie interesuje,zresztą i tak nas okradają na kazdym kroku,ci co powinni pomagać, a NFZ...to jakaś bajka dla niegrzecznych dzieci mam nadzieję,że jej nie znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciła przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ją powinni ścigać tylko producenta tego leku za chorą marżę, czemu UOKIK wszędzie dobrze działa tylko ma problemy z sektorem bankowym i farmaceutycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej nikt jej nie wyda ,to były leki ktoś tego potrzebował ( no chyba że na handel )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież już się sama wydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że samych nóg nie ma na zdjęciu, to może bym poznał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...